Regulamin kart lojalnościowych – silver card i gold card

Bardzo Nam miło przedstawić Państwu program lojalnościowy WIECZNIE ZDROWI ZAWSZE MŁODZI dla stałych Klientów sklepu kosmetycznego Na Błysk .

Proponowane w programie karty stałego Klienta SILVER CARD oraz GOLD CARD gwarantują wszystkim Uczestnikom Rabaty gwarantowane na produkty z Morza Martwego .

  1. Karta wydana jest w sklepie kosmetycznym BLUE MOUNTAIN w ramach programu lojalnościowego WIECZNIE ZDROWI ZAWSZE MŁODZI. Karta jest własnością Na Błysk i uprawnia posiadacza do zniżek przy zakupach w ramach obowiązującego Regulaminu.
  2. Regulamin Wiecznie Zdrowi Zawsze Młodzi:
    a) 5% rabatu z SILVER CARD na wszystkie produkty z Morza Martwego  dostępnych w sklepie stacjonarnym i internetowym.
    b) 10 % rabatu z GOLD CARD na wszystkie produkty dostępnych w sklepie stacjonarnym i internetowym
  3. Aby Klient mógł otrzymać SILVER CARD należy przekroczyć sumę zakupów przekraczając wartość 100zł w Naszym sklepie stacjonarym lub internetowym podczas jednorazowej wizyty oraz wypełnić formularz, który zostanie przedstawiony Klientowi przez Sprzedawce sklepu stacjonarnego . Klienci internetowi otrzymają kartę po wypełnieniu formularza na stronie.
  4. Aby Klient mógł otrzymać kartę  GOLD CARD należy przekroczyć sumę  zakupów przekraczając wartość 500zł w Naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym podczas jednorazowej wizyty oraz wypełnić formularz, który zostanie przedstawiony Klientowi przez Sprzedawce sklepu stacjonarnego . Klienci internetowi otrzymają kartę po wypełnieniu formularza na stronie.
  5. Kart Rabatowych nie łączymy z innymi ofertami Promocyjnymi sklepu stacjonarnego czy internetowego.
  6. Klienci posiadający Karty Rabatowe SILVER CARD czy GOLD CARD będą mogli korzystać z ofert promocyjnych specjalnie tworzonych tylko i wyłącznie z myślą o nich np: oferty świąteczne, specjalne przeceny Naszych bestsellerów, zestawy, dodatkowe okazjonalne rabaty na inne produkty jakie oferuje Państwu Nasz Sklep stacjonarny i internetowy.

Zapraszamy do korzystania z programu wszystkich tych co cenią sobie swój zdrowy  wygląd, naturalne innowacyjne  składniki kosmetyków za przystępna cenę i dołączenie do Ludzi Wiecznie Zdrowych i Zawsze Młodych a jednocześnie by każdy korzystający z Naszych Kart  mógł poczuć się jak ulubiona  Gwiazda z niebieskiego ekranu . Teraz masz to i Ty w zasięgu ręki Polecam Gorąco Prezes Firmy Na Błysk Bartosz Kamuda.