Maści i kremy na żylaki i obrzęki nóg

Żylaki to dolegliwość, która skutecznie potrafi utrudnić codzienne funkcjonowanie, szczególnie gdy dodamy do tego opuchnięte i bolące nogi. Oczywiście nie bez znaczenia jest tryb życia jaki prowadzimy, jednak w większości przypadków konieczne jest użycie specjalistycznych preparatów, które znacząco podniosą komfort naszego życia. Dobra maść na żylaki powinna więc być w posiadaniu każdej osoby, która zmaga się z tego typu problemem. Warto mieć pod ręką skuteczny krem na żylaki nóg do stosowania w ramach profilaktyki oraz leczeniu zmian. 

Kremy i maści na żylaki

Leki na żylaki są mocno zróżnicowane pod względem składu, ale również formy. Oprócz popularnych tabletek, dobrym sposobem są maści zawierające naturalne, ziołowe składniki. W twojekosmetykinaturalne.pl stawiamy w 100% na naturalne i certyfikowane produkty przeznaczone do stosowania zewnętrznego. Oferowane przez nas preparaty bazują na składnikach pochodzenia roślinnego, które wykazują działanie ochronne na naczynia krwionośne, zmniejszając ich obrzęk oraz usprawniając krążenie. Lekka i nietłusta konsystencja preparatów powoduje, że są łatwe w aplikacji i błyskawicznie się wchłaniają, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. 

Konopna maść na żylaki i obrzęki Cannaderm Venosil

Maść na żylaki Venosil osiada certyfikat CPK BIO – potwierdzający naturalną, bezpieczną i przyjazną dla ciała formułę. Nie zawiera sztucznych barwników, konserwantów, chemicznych filtrów UV, substancji ropopochodnych, parabenów 

Produkt został opracowany przede wszystkim z myślą o osobach pracujących w wielogodzinnej pozycji stojącej lub siedzącej, które zmagają się z żylakami, obrzękami oraz bólami w obrębie kończyn dolnych. Żel Venosil ekspresowo przynosi ukojenie (szybkie wchłanianie), łagodzi opuchlizny oraz wpływa kojąco na napiętą i wrażliwą na dotyk skórę, poprzez zwiększenie jej elastyczności. To najlepsza maść na żylaki i pajączki z zawartością oleju konopnego 8%. Cannaderm Venosil może być stosowany przez kobiety w okresie ciąży i osoby z nadwagą. To bardzo dobry lek na żylaki.

Końska maść na żylaki i obrzęki Palacio Pferde

Rozgrzewająca maść Końska firmy Palacio to preparat naturalnego pochodzenia. To dobra maść na obrzęki nóg, ale również żylaki. Neutralizuje dolegliwości ze strony mięśni, stawów i kości. Stosowana również przy zmęczeniach, napięciach mięśni oraz masażu po wyczerpującym i długotrwałym wysiłku fizycznym. Maść Palacio Pferde posiada wysoką zawartość ekstraktów roślinnych.

Sprawdź również maści na grzybicę.

Maść na żylaki i obrzęki zwalcza dolegliwości

Najlepsza maść na żylaki i pajączki oprócz objawów powinna zwalczać również przyczyny naszej dolegliwości. Pamiętajmy o tym i sięgajmy po te preparaty, które oprócz działania przeciwzapalnego czy przeciwbólowego wzmacniają naczynia krwionośne. Nawet najlepsza maść na żylaki, w tym maść konopna ma działanie przede wszystkim doraźne. Jeśli chciał(a)byś wzmocnić jej skuteczność, połącz jej stosowanie z innymi działaniami – na przykład odpowiednie ćwiczenia i masaże. Nie jest tajemnicą, że to właśnie siedzący tryb życia jest jedną z najczęstszych przyczyn żylaków.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami – jesteśmy pewni, że spełnią Państwa oczekiwania!